Chris Carson

Witam !!

Ostatnio przeprowadziłam wywiad z Krystianem pseudonim Chris Carson. Jest on wybitnym producentem muzycznym, współpracował z takimi Raperami jak Paluch, Quebonafide, Słoń. Jest on bardzo miłym inteligentnym chłopakiem, który stara się robić wszystko na 100% i nie podąża za nikim, jest po prostu sobą. Mimo popularności potrafi okazać wdzięczność oraz sympatie i szacunek.

 

ZAPRASZAM DO PRZECZYTANIA WYWIADU, BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ !!

 

1. W JAKI SPOSÓB WYGLĄDA TWOJA WSPÓŁPRACA Z    RAPERAMI ? ONI STAWIAJĄ WARUNKI O TYM, JAK MA WYGLĄDAĆ BIT ?

 

Bywa różnie. Ze Słoniem najczęściej jest tak, że to on mi daje pomysł w postaci sampla lub różnych opisów.

 

2.ILE MASZ LAT ?

 

W październiku będzie to już 26.

 

3.MASZ DZIEWCZYNĘ / ŻONĘ ?

 

Mam narzeczoną, Paulinę.

 

4. W JAKI SPOSÓB TWORZYSZ BITY ? NA JAKIM PROGRAMIE ?

 

Najlepiej, gdy siadam do Abletona bez żadnego pomysłu i pozwalam, by spontan robił swoje. Wtedy wychodzą najlepsze moje produkcje.

 

5.DLACZEGO POSTANOWIŁEŚ ZOSTAĆ TYM, KIM JESTEŚ TERAZ ?

 

To jest według mnie odpowiednia droga do spełnienia osobistych ambicji. Muzyka jest czymś, czym żyję, a nie ma niczego lepszego od połączenia przyjemnego z pożytecznym.

 

6.CO JEST TWOIM NAJWIĘKSZYM MARZENIEM ?

 

W prawdzie nie mam marzeń według definicji tego słowa. Wszystko, co postanawiam, na przyszłość nie jest marzeniem, a raczej czymś, co postrzegam jako naturalna kolej rzeczy w moim życiu.

 

7.JESTEŚ Z SIEBIE DUMNY ?

 

Myślę, że tak, ale nie na tyle, by spocząć na laurach. Bardzo dużo od siebie wymagam, więc eksces dumy mi nie grozi.

 

8.KTO NAJBARDZIEJ WSPIERA CIĘ W TYM, CZYM SIĘ ZAJMUJESZ ?

 

Właśnie moja narzeczona. Jest bardzo wyrozumiałą kobietą. Wie i widzi, jaki mam potencjał jako producent i ile mi to sprawia frajdy. W związku z tym mam od niej bardzo duże wsparcie, a czasem nawet mi przypomina o muzyce jak o zadaniach domowych. Cieszę się, że właśnie takie podejście ma.

 

9.JAKI JEST TWÓJ STOSUNEK DO YOUTUBERÓW KTÓRZY ZACZYNAJĄ RAPOWAĆ ?

 

Są to ludzie, którzy zdobywają publikę w inny sposób niż muzyką. Na pewno brnięcie w muzykę dla nich jest czymś opłacalnym, ponieważ to dodatkowy kontent na ich kanały. Natomiast jeszcze się nie pojawił YouTuber, który zrobił na mnie wrażenie jako Raper. Oczywiście taki może zaistnieć i nie będzie to żadnym problemem. Jedyne czego wymagam jako słuchacz od kogokolwiek kto Rapuje, to dobry Rap.

 

10. Z KIM CHCIAŁBYŚ NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ ?

 

Nie mam szczególnych preferencji w tej kwestii. Być może Big Sean ze Stanów Zjednoczonych oraz Booba z Francji, który pojawił się gościnnie na moim bicie u Alonzo.

 

11.JAK TY WIDZISZ PRZYSZŁOŚĆ POLSKIEGO RAPU ?

 

Nie martwię się o przyszłość Polskiego Rapu. Myślę nawet, że wzbudzi spore zainteresowanie poza granicami kraju. Prawda jest taka, że powstają u nas bardzo jakościowe rzeczy. To polski słuchacz będzie wiecznym problemem.

 

12.ZA JAKĄ OSOBĘ SIĘ UWAŻASZ ?

 

Przede wszystkim świadomą wszystkich możliwości i to nie tylko w muzyce. Staram się być wyrozumiały i podchodzić obiektywnie do oceny czegokolwiek. Pozwalam emocjom ingerować w moje spontaniczne decyzje i zwykle wychodzi mi to na dobre. Czasem jednak bywam nerwowy i pracuję nad tym. Na szczęście już znacznie rzadziej podejmuję decyzje w nerwach. Staram się żyć miłością, bo daje mi ona najwięcej sił do wszystkiego. Tak uważam.

 

13. JAKIE DWIE CECHY CIĘ OPISUJĄ ?

 

Spontaniczny i konsekwentny.

 

14. Z KIM NAJLEPIEJ CI SIĘ WSPÓŁPRACOWAŁO ?

 

Z Paluchem. Stworzyliśmy razem sporą ilość numerów i była to zawsze świetna współpraca. Przy pracy z Paluchem zdobyłem zdecydowanie najwięcej doświadczenia przy produkcji muzycznej. Jest to również dobry przyjaciel więc bez namysłu, to z nim najlepiej mi się współpracuje.

 

 

POWIESZ COŚ NA KONIEC CZYTELNIKOM ?

 

Nie wzorujcie się na kimkolwiek, bo w ten sposób się jedynie ograniczacie. Coś, co za

działało, dla kogoś nie 

musi zadziałać dla Was i vice versa. Nie ma jednej drogi do osiągnięć.