Postirol

WITAM !!! 

Ostatnio przeprowadziłam wywiad z Postirolem.  Podlega on wytwórni SoulRecords.  Zapraszamy na fanpage Postirola (https://www.facebook.com/wladcaciem/) !

 

CHCESZ POZNAĆ GO LEPIEJ PRZECZYTAJ WYWIAD !!!

 

1. SKĄD TAKI PSEUDONIM ?

 

Wymyśliłem go bardzo dawno temu, jak byłem dzieciaczkiem, najpierw było Postir, nie oznacza to nic mi znanego, po prostu nikt takiego nie miał, więc uznałem, że to będzie moje. Potem mój ziomek stwierdził, że ta nazwa jest genialna, więc ją ukradł i stworzył maila na takim pseudonimie, przez co ja nie mogłem tego zrobić, więc dodałem „Ol” od lol 😀.

 

2. CO SKŁONIŁO CIĘ DO ZOSTANIA TYM, KIM JESTEŚ TERAZ ?

 

Mój najlepszy przyjaciel Mortalcio, namówił mnie do zrobienia kawałka dla Medusy, Medusa puścił go na live, dostaliśmy chyba 100k wyświetleń i tak mnie to zajarało, tyle pozytywnych komentarzy, że stwierdziłem, że muszę w to iść dalej 😛.

 

3. CO CZUJESZ SŁUCHAJĄC SWOICH UTWORÓW ?

 

Nigdy ich nie słucham dla przyjemności, bardziej staram się wyłapać, albo skupiam się na błędach, które powstały i jakoś tak wyszło, że nie zostały usunięte. Lubię słuchać swojego głosu, bo lubię słuchać w miarę niskich ciepłych wokali, stąd staram się takie mieć w każdym utworze.

 

4. SKĄD CZERPIESZ WENĘ I NATCHNIENIE NA PISANIE TEKSTÓW ?

 

Jak jestem zmęczony w nocy albo po bardzo udanym dniu z moją dziewczyną, to jestem w stanie napisać 3 kawałki jednego wieczoru, kiedy normalnie w ciągu dnia nie umiem skleić jednego fajnego wersu. Wszystkie kawałki napisałem pół przytomny, bo wtedy mam największą ochotę rozmawiać, moi przyjaciele i dziewczyna widzą to najlepiej, rozmowy ze mną w nocy ciągną się godzinami.

 

5. ILE MASZ LAT ?

 

18.

 

6. MASZ ŻONĘ / DZIEWCZYNĘ ?

 

Najpiękniejszą, najsłodszą, wywołującą na mojej twarzy uśmiech dziewczynę.

 

7. ZA JAKĄ OSOBĘ SIĘ UWAŻASZ ?

 

Jestem mega narcyzem z przerośniętym ego, aleeee uważam, że przy tym jestem mega otwarty i szczery, te dwie cechy prowadzą mnie całe życie, dzięki nim zdaje klasy, dzięki nim miałem związki, znajomych i przyjaciół, te dwie cechy zbudowały mi wszystko.

 

8. Z KIM CHCIAŁBYŚ NAWIĄZAĆ          WSPÓŁPRACĘ ?

 

Mega chciałbym nagrać coś z ReTo, jaram się gościem do bólu i słychać to pewnie po moich utworach, jawna inspiracja, słucham gościa od FMW, poza tym na skalę bardziej nierealną to ft. z Eminemem/Rafem Camorą.

 

9. ZAJMUJESZ SIĘ CZYMŚ INNYM POZA RAPEM ?

 

Jestem lektorem i aktorem głosowym, można mnie było usłyszeć np. jako lektora w pierwszych odcinkach programu internetowego „Lekko nie będzie”.

 

10. CZYM SIĘ INTERESUJESZ ?

 

W 90% muzyką i tym, co z nią związane, oczywiście w obszarach, które mi odpowiadają i w 10% gastronomią oraz grami.

 

11. JAKI JEST STOSUNEK TWOICH BLISKICH DO TEGO, JAKĄ MUZYKĘ TWORZYSZ ?

 

Pełne wsparcie, chociaż mam wrażenie, że nie ogarniają, na jaką skalę to idzie haha 😀.

 

12. KTO NAJBARDZIEJ CIĘ WSPIERA W TYM, CZYM SIĘ ZAJMUJESZ ?

 

Mortalcio i ekipa CrackHouse oraz Luferek I Raff J.R.

 

13. JAK TY WIDZISZ PRZYSZŁOŚĆ POLSKIEGO    RAPU ?

 

Myślę, że im więcej udziwnień, tym lepiej, nudzi mnie trochę to, co się teraz dzieje, monotematyczność wielu osób, chciałbym, aby nastąpiło jakieś boom i powstały jakieś nowe nurty, na których zbudujemy nową modę

 

14. ILE ZAJMUJĘ CI PISANIE TEKSTU ?

 

Czasami jeden wieczór, czasami dwa miesiące, myślę, że dwa miesiące to max, tak było z grzecznie, tekst był zmieniany chyba 6 razy.

 

15. CO MASZ W PLANACH NA NAJBLIŻSZĄ PRZYSZŁOŚĆ ?

 

Rozwijać się, spróbować załatwić sobie jakieś koncerty i ciekawe ft.y, oraz rozwijać i dbać o mój związek 😀.

 

16.CO JEST TWOIM NAJWIĘKSZYM MARZENIEM ?

 

Moim największym marzeniem było wejść na scenę, dzięki Hellfieldowi z ekipy CrackHouse się to udało, teraz już tylko szczęście i beztroska dla moich bliskich.

 

17.CZYM JEST DLA CIEBIE WIARA (RELIGIA) ?

 

Prywatnie sądzę, że to głupota kontrolująca masę ludzi, którzy nie potrafią się pogodzić z tym, że po śmierci nikt na nich nie czeka i nie ma tam nic, ale nie mówię raczej takich rzeczy na co dzień, nie chcę uwłaczać czyjejś wolności i prawu do wiary, prywatnie po prostu mam negatywne zdanie, nie jestem osobą wierzącą.

 

18. JAKIEGO PRZEKLEŃSTWA UŻYWASZ NAJCZĘŚCIEJ ?

 

Kurwa.

 

19. PASJĄ DO MUZYKI ZARAZIŁ/ŁA MNIE ?

 

Mortalcio, Hellfield i Divix.

 

20. CZY WRACASZ CZĘSTO DO SWOJEJ STAREJ TWÓRCZOŚCI ?

 

Raczej nie, raz na parę miesięcy coś w nocy opalę, głównie siedzę przy nowościach 😀.

 

21. ILE CZASU DZIENNIE POŚWIĘCASZ NA    MUZYKĘ ?

 

Kiedy tylko nie śpię, słucham czegoś, na słuchawkach, z głośnika, w domu, w szkole, wszędzie.

 

POWIESZ COŚ NA KONIEC CZYTELNIKOM ?

Dzięki wszystkim, którzy to przeczytali, bo to znaczy, że interesują się moją osobą 😛 Może zabrzmi to populistycznie, ale pamiętajcie, żeby robić to, co kochacie, nieważne jak oceniają to inni, do czasu kiedy nikogo nie krzywdzicie, życie polega na tym, żeby robić właśnie to.